SPOTKANIE Z EARTH POWER INTERNATIONAL


Wraz z kilkoma dziewczynami miałam okazję uczestniczyć w bardzo kształcącym wykładzie połączonym z prezentacją produktów marki Earth Power, która zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości suplementów diety wpływających na poprawę kondycji organizmu na co dzień. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, ale po dwugodzinnym spotkaniu moje podejście do całego przedsięwzięcia i mojego organizmu zmieniło się o 180 stopni. Produkty tej firmy są pochodzenia naturalnego, a więcej nie znajdziecie tam żadnej chemii, która niestety znajduje się w większości produktów - nawet lekarstw pochodzenia ziołowego (niestety). Mnie najbardziej zafascynował produkt Phyto Life, którego skład to 16 ziół i roślin m.in. aloes zwyczajny, żeń-szeń, lukrecja czy grzyb reishi. Uzupełnia on niedobory witamin, minerałów, aminokwasów, makro i mikroelementów czy chociażby pierwiastków składnikowych. Natomiast 9 z 16 roślin w nim zawartych jest adaptogennych czyli zanim zaczną naprawiać chore komórki ochraniają te zdrowe. 

Jednak oprócz zobaczenia produktów i dowiedzenia się co w nich jest miałam okazję pogłębić swoją wiedzę na temat własnego organizmu i poznać parę fajnych tricków, które mogą pomóc mi w świadomym dbaniu o siebie. Bardzo lubię i cenię sobie takie wykłady, ponieważ można dowiedzieć się wiele nowych rzeczy i pozbyć się niektórych negatywnych nawyków, a nabrać nowych - tych, które pomagają, a nie szkodzą. Jeśli jeszcze kiedyś będę miała możliwość wzięcia udziału w takim spotkaniu na pewno to zrobię! 

Sama przymierzam się do kupna jednego z ich produktów, żeby przekonać się na własnej skórze jak działają, bo lepiej spróbować teraz, niż za kilka lat zastanawiać się nad tym dlaczego się tego nie zrobiło.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o firmie zapraszam was na ich stronę internetową, myślę, że się nie zawiedziecie. 

Na koniec chciałabym przedstawić wam 10 NAJWAŻNIEJSZYCH RZECZY, których nauczyłam się na dzisiejszym spotkaniu. 
1.  Jeśli pijesz herbatę z fusami nie dodawaj do niej cytryny, ponieważ kwas cytrynowy wchodzi w reakcję z zawartym w fusach aluminium i tworzy się cytrynian glinu, który jest bardzo szkodliwy dla organizmu. Jeśli fusów w herbacie nie ma - nie ma problemu.
2. Brak łaknienia oznacza, że Twój organizm jest zakwaszony.
3. Zioła naturalne przyswajają się lepiej niż jakiekolwiek inne lekarstwa.
4. Skutki terapii antybiotykowej są w organizmie prawie 6 lat, a same jego składniki osłabiają organizm przez pół roku.
5. Wątroba powinna być w stanie spoczynku każdego dnia w okolicach godziny 23 - nie chodzi tu o pójście spać tylko o zwykły odpoczynek.
6. Istnieje coś takiego jak lewoskrętna witamina C, która jest najbardziej naturalną i najlepiej przyswajalną witaminą C jaka istnieje i można przyjąć jej więcej niż prawoskrętnej.
7. Ważne jest, aby jeść warzywa i owoce adekwatne do naszej strefy klimatycznej, ponieważ nasz organizm jest do nich znacznie bardziej przyzwyczajony.
8. Cholesterol tworzy się, gdy w żyłach robią się "dziury" - jego norma to 200, a niektórzy lekarze świadomie normę zaniżają, aby pacjent przyjmował tabletki i nie dopasowuje go do jego wieku.
9. Nie wolno popijać posiłku lodowatym napojem, ponieważ organizm przestaje go trawić. 
10. Wypryski na twarzy świadczą o tym, że nasz organizm się broni i usuwa w ten sposób toksyny.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz